Vetëm pak ditë pas lindjes, Ilda Bejleri na mahnit dhe shfaqet në super formë (FOTO)

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri është bërë nënë për herë të parë para pak ditëve.

Ajo solli në jetë vogëlushen e quajtur Siena dhe tashmë duket se i është rikthyer jetës aktive.

Prezantuesja e Supersport ka publikuar një foto në Instagram dhe pse vetëm pak ditë pas lindjes, Ilda duket në super formë.

“Mami e re në qytet”- shkruan moderatorja në foton që ka publikuar në Instagram.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *