Artan Hoxha jep lajmin e fundit: Luiza Gega merret “peng”

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar ceremoninë e nderimit për atleten Luiza Gega, që po zhvillohet në kryeministri.

Në një postim në rrjetet sociale, Hoxha shkruan se Gega u ‘mor peng”.

“E moren peng ne menyren me te shemtuar, per te perfituar sadopak nga lavdia e saj, nga suksesi i saj, nga sakrifica dhe mundi i saj, nga dashuria qe shqiptaret e thjeshte kane per kampionen e tyre te sakrifices…”, shkruan ndër të tjera Artan Hoxha.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *