A është akoma ‘e paprekur’? Sindi: Të gjithë i duan vajzat e tilla, jo si tuneli Kalimashit

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Sindi Loci mori shumë vëmendje me deklaratën e saj mbi vi rgjë rinë dhe ndonëse prej kohësh ajo nuk është më pjesë e programit, ndjekësit janë kuriozë të dinë nëse vazhdon ende të jetë e virgjër.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, Sindi ka pozuar e veshur me bikini dhe në komente një ndjekëse i bëri pikërisht këtë pyetje.

“Vazhdon të jesh e vi rg jër? Se më vjen një kusho nga Anglia dhe do një nuse të vi rg jër”, shkruan ndjekësja. E menjëhershme ka qenë dhe përgjigja e Sindit, sipas të cilës shumic e meshkujve i duan vajzat e virgjëra dhe jo si ‘tuneli i Kalimashit’.

“Ja ta shtoj dhe kushon tënd në listë, do presi icik o zemra taksirat se të gjith nuse ne virgjër e duan jo tunel Kalimashi, edhe me thënë të drejtën ka shkuar lista e gjatë shumë”, u përgjigj Sindi./xing.al

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *