Ermal Fejzullahu feston datëlindjen, s’do e besoni dot sa vjeç bën sot ai (FOTO)

Një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar është Ermal Fejzullahu, i cili ditën e sotme feston ditën e lindjes.

Që prej mesnatës Ermali ka marrë urime të shumta nga të afërmit e tij. Nuk do të mungonte dhe urimi i nënës së tij, Nera Fejzullahu, e cila i bëri një urim mjaft të veçantë.

Me rastin e ditëlindjes së të birit, shkruan : “Urime ty pika ku fillon universi im…” Ermali këngëtari më pozitiv sot po feston ditëlindjen e tij të 33-të.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *