“Pleqërojmë bashkë”, Megi Pojani sapo konfirmoi lidhjen me futbollistin e Kombëtares?

Prej kohësh Megi dhe Endri përfliten se janë në një lidhje së bashku. Dhe postimet e tyre nga të njëjtat vende veçse e konfirmojnë këtë.

Ndërkohë Megi i ka bërë një kërkesë të veçantë Endrit teksa ndodhen në Turqi. Ajo publikoi një foto ku shihen dy filaxhanë çaji, krah të cilës shkroi: “Pleqërojmë bashkë.”

Kujtojmë që dje ashensori i nxorri sërish zbuluar Megin dhe Endrin. Megi publikoi në InstaStory një foto ku pozon para pasqyrës së ashensorit. Në ashensor ka mbishkrime turke dhe detaje mozaike, ndërsa thuhet se bëhet fjalë për bllokun e ndërtesave ku jeton futbollisti.

Gjithashtu dhe vetë Endri ka publikuar në Instagramin e tij një foto po në të njëjtin ashensor dhe në cep të fotos mund të vihet re se është pasqyruar diçka e bardhë, e njëjtë me ngjyrën e fustanit të Megit.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *