U bë nënë për herë të parë, moderatorja shqiptare ndan foton e ëmbël me gjyshin nga spitali

Dojna Mema dhe Vlashent Sata u bënë prindër pak ditë më parë. Moderatorja zbuloi se e kanë quajtur vogëlushin Nolan Sol.

Ajo falenderoi publikisht stafin e Spitalit Amerikan për përkujdesjen që treguan gjatë lindjes. Së fundmi, moderatorja ka ndarë një foto të ëmbël me gjyshin e saj.

Gjyshi shihet duke i puthur dorën Dojnës teksa ndodhet e shtrirë në shtratin e spitalit.

“Nuk kam fjalë për ty gjysh! Nolan Sol pastë zemrën tënde dhe respektin e adhurimin që ke pasur gjithmonë për figurën e gruas”, tha ajo.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *