KËTU mund të ndiqni ndeshjen Ballkani-Shkupi

Kosova nuk ka qenë kurrë më afër ta shijojë fazën e grupeve të një gare evropiane ekipore. Ballkanin e ndajnë vetëm 90 minuta nga kualifikimi historik në këtë fazë të Ligës së Konferencës.

Kampioni i Kosovës e mundi Shkupin 2:1 javën e kaluar në udhëtim, në duelin e parë të “play-offit”.

E tash, therandasit duan ta kompletojnë misionin me një tjetër rezultat të favorshëm në shtëpi, për ta prerë biletën e fazës së grupeve.

Stadiumi “Fadil Vokrri” pritet të jetë i mbushur sonte pasi të gjitha biletat për këtë ndeshje të madhe janë shitur.

Dueli ndërmjet Ballkanit dhe Shkupit do të luhet sonte duke filluar nga ora 20:00.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *