Olsi Bylyku në zi, ndahet nga jeta njeriu i zemrës

Olsi Bylyku ka humbur një ndër njerëzit e tij më të dashur. Gjyshja e aktorit është ndarë nga jeta këtë të enjte.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë ai me anë të një postimi në rrjete sociale.

“Veç gëzim na dhe o Ije, kurrë në jetë nuk të harrojmë! Qofsh e xhenetit dhe tani gëzoji ëngjëjt siç na gëzoje ne me çdo batutë tënden”, ka shkruar Olsi.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *