Shtatzënë për herë të parë? Reagon këngëtarja shqiptare: Ka 4 vjet që…(Foto)

Ditën e djeshme Rina Balaj publikoi një foto ku një kotele kishte vendosur putrën në belin e saj. Një ndër ndjekësit e interpretoi si shenjë që reperja ishte shtatzënë.

Rina bën reagimin epik në lidhje me shtatzëninë

I shkroi ajo dhe Rina e ndau mesazhin në Instastory. “Ndihmë! A është kjo e vërtetë”, u shpreh reperja.

Së fundmi, teksa në rrjet kanë qarkulluar lajme se ajo mund të jetë shtatzënë, Rina i ka hedhur poshtë të gjitha aludimet.

“Rina shtatzënë për herë të parë”, akoma nuk ka ndryshuar ky titull që katër vjet”, ka shkruar reperjanë Instastory.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *