Rrjeti ‘po zien’, zbulohet i dashuri ‘misterioz’ i Kidës (FOTO)

Kida është shumë hermetike kur bëhet fjalë për jetën e saj private

Ndonse deri më sot nuk ka folur për asnjë marrëdhënie të sajën.

Ndonse prej kohësh përflitet për një lidhje të Kidës me një djalë moshatar me të, i cili jeton në Dubai.

Së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e çiftit në Ulqin.

Ata duken mjaft bukur bashkë dhe ai duket shumë simpatik.

Epo lum ai për Kidën e Kida për të.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *