E njihni këtë vogëlushe? Sot është një nga këngëtaret më të dashura në Shqipëri

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe një nga vajzat më të bukura.

E ndërsa e shohim sot kaq të bukur, të gjithë jemi kureshtarë të shohim se si ka qenë Xhensila Myrtezaj kur ishte e vogël.

Vetë këngëtarja ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të ëmbël nga fëmijëria e saj, dhe duhet të themi që ka qenë një fëmijë shumë i bukur.

“Kujtime”, shkruan Xhensila krah fotos, ndërkohë që këngëtarja tashmë është duke shijuar suksesin e këngës “Edhe një natë”, në bashkëpunim me Noizyn e cila ka arritur 16 milio shikime.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *