A jeni gati? Përgatituni për kthesën e madhe, kjo do të jetë dita me të ‘papriturën’

Java e ardhshme pritet të rikthejë sërish reshjet e shiut në vendin tonë.

Ndërkohë që pritet të ketë një rënie të lehtë të temperaturave sa i përket vlerave maksimale.

Gjatë gjithë javës pritet që moti të jetë i paqendrueshëm.

Dita e martë dhe e mërkurë pritet të ketë sasi më të madhe reshjesh në vend.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *