‘Cila është makina ‘VIP’ që…’, Klodiana Lala zbulon informacionin e fshehtë: Kanë mbyllur sytë!

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala herë pas here denoncon ngjarje të rënda që ndodhin në vend.

Së fundmi ajo ka bërë me dije në rrjetet sociale se makina e një personazhi të njohur është aksidentuar te mbikalimi i Kasharit dhe sipas saj Policia nuk ka bërë asnjë reagim zyrtar.

“Cila eshte makina VIP qe eshte perplasur te Mbikalimi i Kasharit dhe te gjithe kane mbyllur syte?”, shkruan Lala.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *