Safet Gjici: Qindra kuksianë janë kthyer në Shqipëri dhe kanë hapur bizneset e tyre

Safet Gjici ka rrëfyer për mediat bisedën me Edi Ramën para se të merrte në drejtim bashkinë e Kukësit.

“Unë kur kam vajtur në Kukës, kam lënë bizneset e mia dhe kam shkuar, vetëm për një fjalë të kryeministrit”, deklaroi Gjici.

Ndër të tjera shton se po punon që kuksianët të mos largohen nga qyteti.

Ai jo vetëm mohon faktin që Kukësi po shpopullohet por thotë se qindra kuksianë janë rikthyer në Shqipëri kanë hapur bizneset e tyre dhe kanë investuar këtu.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *