Bora dhe Donaldi u shfaqën të përqafuar, Beatrix bën reagimin e papritur (Foto)

Mbrëmjen e djshme, në natën e fundit të festivalit “Sunny Hill”, Semi Jaupaj publikoi foton ku konfirmoi ribashkimin e Borës dhe Donaldit.

Kjo pas shumë muajsh bujë dhe diskutime për marrëdhënien e tyre.

Vetëm pak metra larg tyre ndodhej edhe Betarix Ramosaj.

Ish e dashura disa javore e Donaldit brenda “Big Brother VIP” e cila u konsiderua edhe “e treta” në marrëdhënie.

Beatrix ka publikuar një foto nga Sunny Hill ku duket mahnitëse.

Por vëmendjen në foto e ka marrë përgjigja që i ka kthyer mikes së saj.

“Disa vlejnë 2 €, disa janë të paçmueshme”, shkruan shoqja e saj të cilës Beatrix ja kthen:

“Dreq! E rond! Hahaha te dua!”, duke rëndë plotësisht dakort.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *