Ermal Fejzullahu “thumbon” kolegët: Më shumë zë ka lopa se disa këngëtarë (VIDEO)

Ermal Fejzullahu është një ndër këngëtarët më të pëlqyer nga publiku shqiptar dhe jo vetëm. Ai njihet për batutat që bën herë pas herë publikisht.

Së fundmi Ermali ishte i ftuar në emisionin “Prive Reality”, ku përmes një batute ka thumbuar kolegët e tij.

Teksa u pyet se cili tingull i pëlqen, Ermali u përgjigj duke thënë:

“Mu m’pelqen lopa kur e lshon zanin. Ma shumë ka za lopa se shumë këngëtarë, krejt notat i ka”, thotë ai duke e imituar zërin e lopës që më pas shkaktoi të qeshura mes kolegëve.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *