Nuk do arrini ta njihni dot, shikoni si dukej Beatrix para ndërhyrjeve plastike (FOTO)

Ajo është femra më e komentuar e momentit. Këngëtarja nga Kosova, Beatrix Ramosaj është një nga femrat më atraktive të show-bizz shqiptar, e njohur në Shqipëri dhe Kosovë dhe e ndjekur nga qindra njerëz në rrjetet sociale, Beatrix ka psotuar foto mahnitese nga pushimet.

Por Beatrix e ka nisur herët rrugën e artit e kështu jo vetëm mbahet mend nga fansat por ka edhe foto që dëshmojnë se ajo nuk ka qenë kaq atraktive sa është sot.

Në foton e para disa viteve, ajo duket krejtësisht person tjetër.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *