Shqiptarët në festë! Bora nxjerr foton me Donaldin, habit me shkrimin në postim

Bora dhe Semi kanë vendosur të trazojnë rrjetin me fotot që kanë publikuar që nga mbrëmja e djeshme.

Fillimisht ishte Semi ajo që postoi një foto krah Borës e Donaldit duke shkruar:

“Shokë përgjithmonë”.

Ndërsa sot e ka patur rradhën Bora.

Mes një kolazhi fotosh nga “Sunny Hill Festival”, Bora ka postuar dhe një foto ku krah saj është Donaldi.

“Qiqra in hell”, ka shkruar moderatorja krah postimit ku shihet duke u argëtuar krah Donaldit, Semit e miqve të tjerë.

Postimi i Borës ka sjellë edhe komenta të shumta në profilin e moderatores, ku një pjesë e madhe e ndjekësve shprehen se mezi e kanë pritur konfirmimin se moderatorja dhe aktori i humorit janë bashkë.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *