‘’Unë para teje i lë krejt’’, Donaldi i bën dedikim Borës nga skena e ‘’Sunny Hill’’ (VIDEO)

Historia e Borës dhe Donaldit u rikthye fuqishëm në vëmendjen e medias dhe publikut.

Një fotografi e publikuar nga Semi Jaupaj, shoqja e ngushtë e dyshes, shfaq çiftin për herë të parë publikisht së bashku që pas daljes së Donaldit nga shtëpia e Big Brother Vip Albania.

Fotoja ku shihen të përqafuar ndërsa ato shfaqen shumë të qeshura, bëri xhiron e rrjetit në më pak se 24 orë.

Por, jo vetëm kaq Romeo dhe Donald Veshaj kanë performuar në skenën e Festivalit edhe këngën e tyre më të re që pritet të lançohet më 1 shtator.

Nuk është surprizë tashmë të themi, që edhe kjo këngë është një dedikim i aktorit për moderatoren.

“Shoh mesazhet e vjetra e me vete qesh si idiot, mos fol ti të kuptoj më mirë me sy se me fjalë, a po vjen lëri krejt, lëri llafet, lëri njerëzit, unë para teje i lë krejt mos u nervozo, nuk jemi duke bërë faj, afrohu dhe më puth si herën e parë.”– ishin disa nga vargjet e këngës që lidhen me historinë e Donaldit me Borën.

Ndërkohë siç duket, Bora Zemani e ka shijuar këtë këngë bashkë me të pranishmit si publik i “Sunny Hill”. Të shumta kanë qenë edhe videot në rrjete sociale ku duken binjakët Veshaj duke preformuar këngën “Hesht”.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *