Luana dhe Marina Vjollca bashkohen sërish, ja në cilin TV do i shohim tashmë bukuroshet

Merkato më e bujshme e shtatorit tashmë është vulosur. Motrat Vjollca do të jenë të dyja në një ekran nga sezoni i ardhshëm.

Vip Magazine ka mësuar se Luan Vjollca ka firmosur kontratën me Tv Klan dhe pritet që nga sezoni i ardhshëm të nisë programin e saj në një logo të re televizive pas më shumë se një decade në Top Channel.

Nga sa kemi mësuar Luana pritet të vijë me një emision nën autorësinë e saj ndërsa ka nisur punën për rekrutimin e ri.

Duket se moderatorja do të bëjë ndryshime në stafin e saj të ngushtë duke qenë se shumë emra që ka pasur për shumë vite në ekipin e “Shiko kush luan” nuk do të zhvendosen pranë saj.

Ky sezon bën bashkë nën një ekran motrat Vjollca. Marina prej disa sezonesh moderon programin e humorit “Klanifornia” që transmetohet çdo të dielë në TV Klan.

Ndërsa motra e saj, pritet të ketë prime time të së premtes duke zëvendësuar kështu Arian Çanin i cili përflitet se sezonin e ri do të shkojë në televizionin ABC.

/Vip-magazine.al/

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *