E rëndë! Shqiptari merr zvarrë me motor 27-vjeçaren greke pak ditë para dasmës

Një aks ide nt i rëndë ka ndodhur në Greqi, ku ka humbur jetën një 27-vjeçare.

Siç raportojnë mediat greke, e reja po kthehej nga festa e beqarisë të enjten e kaluar, para dasmës që ishte caktuar më 27 gusht, pra të shtunën.

Një motor që drejtohej nga një shtetas shqiptar 20 vjeç e ka tërhequr zvarrë dhe e ka lënë atë në mes të rrugës, përballë Theageneio. 20-vjeçari u arr estu a pak më vonë.

Vajza u trajtua në spitalin e qytetit dhe i është nënshtruar edhe operacionit.

Fatkeqësisht, 27-vjeçarja nuk mundi të mbijetonte dhe humbi jetën si pasojë e pl agëve të marra.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *