‘Qejf o qejf’/ Artan Hoxha paralajmëron lëvizjen e radhës: Rikthehet ‘mbreti i gazit lotsjellës’!

Ministrja Belinda Balluku njoftoi sot lirimin nga detyra të zv.ministrit të Infrastrukturës, Ardi Veliu dhe paralajmëroi emërimin e tij në një detyrë tjetër.

Ndërkohë që në media po përflitet se Veliu do të emërohet në krye të Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore, Artan Hoxha ka dalë me një reagim në rrjetet sociale. Hoxha shkruan se po rikthehet ‘mbreti i gazit lotësjellës’.

Postimi i plotë:

Rama kthen ne detyre “mbretin e gazit lotsjelles”…

Kryetari ”legjendar” i PD-se se rithemeluar, Marshall Sali Berisha, paralajmeroi per nje furtune protestash sapo te filloje vjeshta…

Kreu i Partise se Lirise, komandante Ilir Meta, paralajmeroi qeverine te gjeje vend e te futet nga shtatori, sepse ai do nxjerre ne bulevard “popullin e 2 marsit”…

Kryememexhiu Edi Rama, u pergjigjet me “topin e Abedinit”…. Sapo ktheu ne detyre “mbretin e gazit lotsjelles”, Ardi Veliu….

Beni protesta sa te doni tani!!!

Gaz lotsjelles kemi sa te doni, madhe dhe profesioniste qe dine ta perdorin

Shqiperia eshte bere nje meme e madhe.

Cirk dhe prapagande…

Oh ç’do na shohin syte dhe ç’do na degjojne veshet kete dimer!!!!

Qejf o qejf o qerrata popull me hallin qe te ka zene…

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *