Rikthehet bujshëm Luana Vjollca, zbulon emrin e emisionit të saj në këtë televizion (VIDEO)

Luana Vjollca do të jetë këtë sezon në ekranin e Tv Klan vjen çdo të premte. Faqja zyrtare e Tv Klan zbulon se programi i saj do të quhet “S’luan dot me mua” dhe do të jetë një show i madh televiziv që moderatorja po përgatit tashmë për publikun shqiptar.

Sipas Tv Klan emrat më të famshëm të botës së spektaklit dhe showbizit, do të ndeshen mes tyre në një super program që me siguri do të jetë shumë i ngjashëm me programin që Luana ka realizuar për katër sezone në Top Channel, “Shiko Kush Luan”.

Thuhet gjithashtu se Luana Vjollca do të realizojë edhe dy programe në këtë televizion, por për atë na duhet të presim pak.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *