Arbana Osmani bëhet nënë për herë të tretë, emri i veçantë që ka zgjedhur për vogëlushen

Arbana Osmani ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë, një vajzë. Moderatorja e dha lajmin në rrjetet sociale pak minuta më parë, duke zbuluar emrin e bebushes, të cilën e kanë quajtur Zoi.

“Ëndrrat bëhen realitet! Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot jetë; Mirë se vjen Zoi. Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar”, -ka shkruar Arbana përkrah fotos së parë me vogëlushen.

Arbana është nënë e dy djemve, Joni dhe Dielli, 7 dhe 2 vjeç. Zoi është fëmija i dytë i saj me regjisorin Eduart Grishaj.

Arbana Osmani ka reaguar ndaj kritikave që ka marrë nga ndjekësit lidhur me postimin e fundit që ka bërë në Instagram. Moderatorja publikoi disa foto nga momentet më të bukura të “Big Brother VIP”, por ajo që ra në sy ishte mungesa e Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, më të përfolurit e edicionit.

Aktori dhe këngëtarja kanë qenë ndër më të komentuarit për shkak të historisë së dashurisë që nisën brenda shtëpisë së famshme, e cila përfundoi menjëherë pas përfundimit të BB.

Një ndjekës e pyet se pse nuk është Donaldi duke shtuar me ironi: “Ndoshta në foto dalin vetëm ata që kanë raporte të mira me ty”.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *