Epo duhen! Të tjera pamje të Donaldit dhe Borës bashkë dalin ‘sheshit’ (FOTO)

Bora dhe Donaldi janë rikthyer fuqishëm në vëmendjen e medias dhe publikut. Çifti i famshëm që prej muajsh përflitet për ribashkimin e tyre patën daljen e parë publike në Sunny Hill Festival.

Ishte Semi Jaupaj, shoqe e ngushtë e dyshes, që publikoi një foto ku shihet krah tyre, rrjeti u ndez dhe foto u shpërnda me të madhe kudo.

Por në rrjet po qarkullon edhe një tjetër pamje që tregon çiftin duke shijuar atmosferën e festivalit në përqafimin e njëri-tjetrit.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *