U taII dhe qeshi me jetimët, por shikoni ç’po ndodh tani me blogeren shqiptare

Që nga dita kur blogerja Dea Michelle postoi një video ku ta llej dhe ironizonte fëmijët jetim.

Deas po i bien dita-ditës numri i ndjekësave në rrjetet sociale. Nëse e shihje dje profilin e saj kisht 98,7 mijë ndjekës sot ajo ka 97,9.

Nëse atë video që postoi në rrjetet e saj sociale, Dea e bëri për vëmendje meqënëse askush se fton më në programe e projekte televizive, duhet ta di që llogaritë i ka bërë gabim pasi edhe ata që e ndiqnin në profilin e saj në Instagram tani nuk e ndjekin më.

Edhe pse ka kërkuar disa herë falje publike për videon e tur pshme që bëri dy ditë më parë, komentuesit në faqen e saj vazhdojnë të ndihen të prekur dhe nuk ja kursejnë për asnjë moment apo postim komentet negative.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *