E gjeni dot personazhin në foto? Sot është një nga vajzat më të bukura të ekranit

Aktorja dhe moderatorja, Jonida Vokshi ka zhvilluar së fundmi një intervistë virtuale me ndjekësit ku ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës dhe marrëdhënies me partnerin Besnik Krapi.

Duke iu përgjigjur interesit të ndjekësve, Jonida ka publikuar një fotografi duke treguar se si ka qenë e vogël dhe foto të tjera nga momente të ndryshme të jetës.

Nëpërmjet një tjetër fotoje ajo ka treguar se si dukej kur ishte 8 vjeç. Një tjetër e ka pyetur për foton e parë që ka realizuar me Besnikun.

Ajo ka ndarë një foto ndërsa tregon se është gjatë darkës ku Besniku e kishte ftuar për herë të parë. Kujtojmë që Jonida dhe Besniku janë prindër të një vajze.

Jonida Vokshi po i shijon këto ditë të ngrohta maji me vogëlushen e saj. Aktorja ka publikuar sot një imazh shumë të ëmbël, ku shihet shumë e lumtur teksa mban në krahë vajzën Emi. Përmes kësaj fotoje, Jonida ka treguar se mban në duar të gjithë botën e saj.

“Kjo micka është bota ime”, shkruan Jonida. Kujtojmë që Jonida, në një intervistë që dha pak muaj më parë në Abc e pasdites, foli dhe për mundësinë për një fëmijë të dytë.“Pikërisht ngaqë e kam marrë me kaq shumë qejf të presim dhe pak. Por nuk i dihet”, tha ajo.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *