Ronela Hajati feston ditëlindjen, i pari që e uron është ish-i por ja reagimi epik i saj

Ronela Hajati feston ditëlindjen dhe duket se urimin e parë e ka marrë nga ish-i, i cili e ka uruar që një ditë para.

Këtë ka lënë të kuptohet Ronela me anë të një videoje në TikTok, ku shihet shumë e lumtur, teksa kërcen dhe këndon.

“Ai rikthehet me një “gëzuar ditëlindjen” pas 100 vitesh të ndarë. Filluan urimet që 1 ditë para”, shkruan Ronela.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *