“Më në fund u ribashkuam”! Beatrix shfaqet dorë për dore me njeriun që do shumë (Foto)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar një foto në rrjetin e saj social ‘Instagram’, ku ka bërë sërish lëmsh fansat.

Ish-banroja e BBV ka publikuar një foto në Instastory ku shihet e kapur dorë për dore në makinë me kushërirën e saj. Krahas videos së shkurtër Beatrix shkruan: “Motra ime nga zemra. Më në fund u ribashkuam pas një viti”

Ky postim vjen vetëm një ditë pasi në rrjet qarkulloi fotoja e parë e saj dhe ish-partnerit të saj Donald Veshaj, jashtë “Big Brother Vip.”

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes pas daljes nga ‘Big Brother VIP’, por nuk dihet me saktësi se kur.

Megjithatë, duket se nuk janë ndarë aq shpejt sa për të mos shkrepur (minimalisht) një foto bashkë, që ka parë dritën e publikimit vetëm dy ditë më parë.

Në rrjet qarkulloi me shpejtësi një foto e tyre ku shihen në makinë bashkë teksa aktori i prek fytyrën Beatrix. Fotoja duket se fillimisht është publikuar nga ‘Kryefjala’ por pa detaje. Megjithatë, nuk përjashtohet mundësia që kjo foto të jetë një montazh.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *