Horoskopi ditor për sot, e martë 6 shtator 2022

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Një detyrë e veçantë mund t’ju largojë nga zona juaj e rehatisë. Mund të keni një shans për të marrë partnerin me vete. Mund ta përzieni punën me argëtimin së bashku.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Dikush do të pranojë se jeni shoku më i sinqertë dhe më besnik që ka pasur ndonjëherë. Kjo nuk duhet t’ju habisë pasi ju keni qenë gjithmonë aty për t’i ndihmuar ata të lehtësojnë ngarkesën e tyre.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Nuk po e ndihmoni partnerin që t’ju kuptojë duke i mbajtur mendimet tuaja brenda. Pranoni se duhet të filloni të flisni për gjërat që kanë vërtet rëndësi. Jeni të prirur të refuzoni një ftesë sociale.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Nuk do të gjeni lumturinë e vërtetë duke qëndruar në një punë që nuk jep kënaqësi të vërtetë përveç të ardhurave për të paguar faturat e përditshme. Nuk do të jeni kurrë të kënaqur në një marrëdhënie ku nuk ka dhënie e marrje.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Dikujt i duket zbavitëse t’ju ngacmojë. Ju nuk jeni në humor për të luajtur lojëra. Kështu që nuk do të kaloni shumë kohë me ta.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Keni nevojë për miratimin e partnerit për planet që po bëni dhe që do të ndikojnë në situatën tuaj të përbashkët. Në mënyrë që t’i kapërceni ato, mund t’ju duhet të jeni tepër të dashur dhe të vëmendshëm.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Njerëzit do t’ju dëgjojnë. Po debatohen tema të diskutueshme dhe megjithëse hezitoni të shprehni mendimet tuaja, ju duhet të dëgjoni pikëpamjet e të tjerëve.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Duhet të merren vendime të rëndësishme. Për disa nga këto mund t’ju duhet të mbështeteni në intuitën tuaj. Ka çështje specifike për të cilat nuk ju është thënë dhe nuk do t’i mësoni ende për disa kohë.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *