I FUNDIT! ‘Befason’ Yuri Kim, bën lëvizjen urgjente dhe zbarkon në Kuvend

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, do të zhvillojë ditën e sotme një vizitë në kryesinë e Kuvendit.

Ambasadorja do të takojë në orën 13:30 kryeparlamentaren Lindita Nikolla dhe në orën 14:15 deputetin e PD, Agron Gjekmarkajn.

Takimet e ndara do të zhvillohen në Kryesinë e Kuvendit me nisjen e sesionit të ri parlamentar.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *