E rëndë në mes të Tiranës, 35-vjeçari i jep fund jetës (Detajet)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku bëhet me dije se i riu ka ndërrur jetë në spital.

35-vjeçari është vetëhedhur nga kati i katërt i një pallati në “Astir”.

Fillimisht u tha se ai ka rënë aks ident alisht, por sipas Policisë dyshohet se është vetëhedhur.

Ende nuk dihen arsyet që e kanë çuar atë të ndërmarrë këtë akt të rëndë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 08.09.2022, në rrugën “Mikel Maruli”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës së tij, shtetasi A. A., 35 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *