FIakë e tym në qiell, ç’po ndodh në autostradën Tiranë-Durrës?

Dig jet një trajler në autostradën Tiranë-Durrës.

Në pamjet e siguruara nga “BalkanWeb” shihet se flakët janë masive dhe tymi ka mbuluar zonën.

Rimorkioja e trajlerit duket teksa digjet nga zjarri që vijon ende.

Qarkullimi në autostradë është bllokuar për minuta të tëra.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *