Noizy i bën xhiro me makinë, Yll Limani gati sa nuk e bën “në brekë” nga shpejtësia (Video)

Këngëtari i njohur dhe i dashur për publikun, Ylli Limani, është mjaft aktiv në rrjetet sociale me videot e tij gazmore. Mirëpo e fundit nuk ka qenë edhe aq gazmore për vetë Yllin.

Noizy ka vendosur që t’i bëjë 27-vjeçarit xhiro me makinat e tij super-sportive, Lamborghini, Bugatti apo Ferrari dhe këngëtari e ka filmuar këtë aventurë të tijën.

Ndërsa Noizy shton shpejtësinë, Ylli shfaqet i trembur duke bërtitur i frikësuar për jetën. Pra me këtë video e kuptuam që Ylli nuk është një fans i shpejtësisë.

Ylli Limani është një prej këngëtarëve më të dashur të publikut. Ai ka qenë tepër i angazhuar këtë sezon veror mes koncerteve dhe projekteve të reja muzikore, ku kujtojmë bashkëpunimet me Noizy-n apo Ledrin.

Së fundmi, Ylli ka qenë i ftuar në një dasmë, dhe përveçse ka shijuar atmosferën, ka kënduar, por dhe disa batuta nuk i ka lënë pas.

Mes të tjerash la postuar një “Instastory” ku duket Ermal Fejzullahu duke kënduar dhe Ylli që shkruan se ai do të këndojë në dasmën e tij, madje falas, se e do shumë.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *