Andresa e Telebingos shtatzënë për herë të parë, miqtë i nxjerrin pamjet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Megjithëse rreth dy muaj më parë konfirmoi se është në pritje të fëmijës së saj të parë, modelja Andresa Ambrosio nuk ka publikuar asnjë foto me barkun e rrumbullakosur.

Por së fundmi ka qenë këngëtarja Rozana Radi ajo e cila ka publikuar në Instagram një video të Andresës me barkun e rrumbullakosur.

Në një video të publikuar në profilin e saj, Rozana shfaqet së bashku me Andresën dhe Joni Peçin teksa shprehet se është me “shtatzënën më të re në qytet.”

Lajmin se është në pritje të ëmbël e bëri të ditur vetë modelja gjatë emisionit “Telebingo shqiptare”.

Ishte një telefonuese që e pyeti bukuroshen gjatë lojës, nëse është në pritje të ëmbël.

Andresa kishte veshur një fustan të gjerë me lule ku dukej pak barku i rrumbullakosur.

E teksa nuk e mohoi aspak, Andresa u përgjigj:

“Zonja ka të drejtë”.

Ndërsa Arditi shkoi ta përqafonte modelen për konfirmimin e lajmit të ëmbël.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *