‘Pika e dobët Gledis Nanos?’ Artan Hoxha reagon pas uItimatumit të Met Rrumbullakut

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar deklaratën e Drejtorit të ri të Policisë së Shtetit, ku tha se asnjë punonjës policie nuk duhet të mbajë mjekër.

Hoxha shkruan se Gledis Nano “e ka marrë më qafë” mjekra që nuk e hoqi.

Postimi i plotë:

Si vajti ajo puna e mjekres andej nga anet tona?!?!?!

Jo per gje, por na prishet dhe maskimin

Kur u nisa per Kolumbi, “specialistet e fushes” me keshilluan, se duhej te mbaja nje kapele dhe te lija mjeker, si maskim, per te mos rene ne sy dhe per t”u shkrire mes turmes…

Epo ters i madh. Sapo lashe mjeker ne Kolumbi, vjen urdheri qe u heq mjekren policeve ne vendin tim…

Pune dreqi, ketu e paska patur piken e dobet Gledis Nano???!!!

Dhe i pata thene njehere, “hiqe ate dreq mjekre, se do te marre me qafe”….

Nuk me degjoi dhe ja cfare e gjeti!!!

Ne kete vend, nuk mund te mbaje mjeker edhe kryeministri edhe drejtori i policise!!!

Mjeker mban vetem ai, qe komandon “briskun”…

te tjeret, ta mbajne me shkume

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *