Ish-burri i Rudinës baba për herë të dytë, partnerja pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj, më të cilin aktorja ka dhe një vajzë është bërë dashur pa dashur pjesë e medias dhe rrjeteve sociale.

Aleksi ka nisur një lidhje të re dashurie, me Marisën me të cilën edhe është martuar. Marisa është bërë gjithashtu pjesë e rrjeteve sociale dhe është shumë aktive.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku barku i duket më i rrumbullakosur se zakonisht. Prandaj ndjekësit e kanë pyetur nëse është në pritje të ëmbël dhe ajo e ka konifrmuar duke i kthyer përgjigje me nga një puthje.

Marisa ka treguar gjithmonë në rrjetet sociale se marrëdhënia e saj me Viktorian, vajzës së Rudinës dhe Aleksit është mjaft e mirë dhe madj e quan familje.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *