Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit, piloti filmon “flotën” e UFO-ve mbi…(Video)

Një video, e cila zgjat për 53 sekonda dhe tregon tre grupe me nga katër drita që fluturonin mbi re dhe nuk ngjasonin me asnjë avion është bërë virale.

Videoja e shpërndarë në rrjetet sociale tregon një pilot ushtarak amerikan duke gjurmuar një “flotë” me UFO mbi Detin e Kinës Jugore, që u filmua më 24 nëntor dhe, sipas American Military News, u ngarkua në një faqe interneti për gjurmimin e UFO- ve më 4 dhjetor.

Piloti dëgjohet duke thënë: “Nuk e di se çfarë është ajo. Kjo është diçka e çuditshme.”

Videoja përfundon me zhdukjen e UFO-ve të supozuar nga ajri dhe piloti thotë “ikën.”

Ai thuhet se po fluturonte mbi Detin e Kinës Jugore, jo shumë larg Hong Kongut, kur pa dritat.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *