Sot rivale të forta, por Bora dhe Luana paskan qenë shoqe të ngushta (FOTO)

Janë dy nga moderatoret më të përfolura të momentit, Luana Vjollca dhe Bora Zemani. Për ata që i ndjekin së fundmi duket se moderatoret nuk i lidh asgjë, por në fakt nuk është kështu.

Luana dhe Bora dikur kanë qenë mikesha shumë të ngushta, ndërsa së shpejti do të jenë përballë njëra-tjetrës në të njëjtën ditë dhe të njëjtin orar (prime-time).

Luf ta mes tyre do të jetë e ashpër jo vetëm në ekran por edhe me klikime e ndjekës në mediat sociale.

Si po shkon miqësia e tyre nuk dihet, duke qenë se as nuk i kemi parë e dëgjuar më së bashku.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *