‘Big Brother Kosova’ me 2 moderatorë? Bukuroshja shqiptare sapo na bëri lëmsh të gjithëve

Numërimi mbrapsht ka nisur. Big Brother Vip në Kosovë është gati për të nisur. Deri tani është bërë publik çmimi i madh që shkon në 200 mijë euro dhe prezantuesi, Alaudin Hamiti.

Por ka një surprizë. Krah tij do të jetë një moderatore nga Shqipëria. Bëhet fjalë për Jonida Vokshin. Ditën e sotme ajo ka publikuar në “Instastory” një “telefonatë” nga “Big Brother”. Epo një supersurprizë kjo e Jonidës.

Ende nuk dihen se kush do jenë banorët e sezoit të parë të BBV në Kosovë, por deri tani përflitet shumë emri i Sabri Fejzullahut.

Sabri Fejzullahu është një nga artistët më të dashur në gjithë trojet shqiptare. Ai mban mbi supe një karrierë 50-vjeçare dhe ka arritur t’ju mbijetojë të gjitha kohërave. Në repertorin e tij muzikor, Fejzullahu numëron qindra hite, disa prej tyre bashkëpunime me artistë të njohur.

Këngëtari i njohur ka marrë sërish një vëmendje të madhe. Zbulohet se ai do të jetë banori i parë i “Big Brother VIP Kosova”, shkruan “Alb Hite” ne Instagram.

Llogaria e “Big Brother VIP Kosova” në Instagram ka postuar një foto me emër dhe vetëm një shkronjë për të gjetur banorin e parë. Dyshimet e shumta jane per Sabriun.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *