“Më pëlqejnë meshkujt me kofshë…”, Beniada flet hapur për preferencat e saj

Modelja dhe ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani, është një nga personazhet më të pëlqyer dhe të komentuar të “showbizz”-it.

Ajo njihet për natyrën e saj të sinqertë, e ndërsa shpesh ka folur për jetën e saj private, por këtë herë ka treguar se çfarë i pëlqen më shumë te një mashkull.

E ftuar në “Wake up”, modelja tha se gjëja e parë janë sytë, dhe pastaj këmbët, duke theksuar kofshët dhe të jetë muskuloz, tha Beniada.

“Atëherë do them dy gjëra. E para sytë, e dyta këmbët, kofsha. Muskuloz. Që tregon se bën sport. Çunat me kofshë të drejta”, tha Beniada.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *