Nesër dita e fundit e “verës”, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Dita e enjte duket se do të jetë e fundit për këtë vit me temperatura mbi 30 gradë celsius.

Përgjatë ditës së nesërme pritet të kemi mot të qëndrueshëm dhe me temperatura të larta të cilat do të arrijnë në vlerat e larta deri në 33 gradë celsius.

Ndërkohë që ditën e premte pritet të rikthehen reshjet e shiut të cilat do të sjellin dhe ulje të menjëhershme të temperaturave.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *