Hera e parë në jetë, Shakohoxha merr lajmin e mrekullueshëm: Ma ndriçoi jetën (Foto)

Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha është bërë gjysh për herë të parë! Lajmin e ëmbël ka dhënë nëpërmjet një postimi në Instagram, djali i tij Frenklin. Ai ka publikuar një kolazh fotosh e përbri shkruan:

“Eksperienca më e vështirë dhe më e bukur e jetës time. Mirë se erdhe Greg Shakohoxha”.

Gjithashtu edhe komentatori ka publikuar një foto të famlijes së re të të birit në momentin e ardhjes së djalit.

“Ma ndriçoi jeten GREG Frenkli Shakohoxha”, shkroi komentatori i njohur në postimin e tij në Instagram.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *