“I thoja nënës…”, Stresi tregon ëndrrën e fëmijërisë: Doja të bëhesha njeriu më i besuar i Sali Berishës (Foto)

Reperi i njohur, Stresi, gjithmonë e ka treguar simpatinë e tij ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha.

Së fundmi, gjatë një bisedë virtuale me ndjekësit, njëri prej ndjekësve të tij e ka pyetur për ëndrrën e fëmijërisë, e ndërsa Stresi ka zbuluar se donte që të ishte personi më i besuar i Berishës, sikurse i ati, Sali Lushaj.

“Cila është ëndrra jote e fëmijërisë?”, ishte pyetja që bëri ndjekësit. “Të isha njeriu më i afërt dhe më i besuari i Sali Berishës si baba im dhe kur isha fëmijë.

Kështu, i thoja nënës time dua të bëhen si babai me ruajtur Berishën. Isha i vogël në klasë të parë. “, tha Stresi për liderin demokrat.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *