‘Pa e patur burrin në krevat…’, Dalina Buzi nuk përmbahet ndaj Armina Mevlanit: Të martuar, por me shtretër të ndarë (VIDEO)

Mbremjën e djeshme në “Goca dhe Gra” u diskutua për marrëdhniet moderne në çift, ku së fundmi po dëgjohen raste të shumta të çifte të famshme ku secili partner jeton në apartamentin e tij privat.

Armina Mevlani, pjesë e moderatoreve të emisionit nuk u shpreh aspak dakort me këtë “modernizim” madje ajo tha se nuk e zë gjumi nëse nuk e ka burrin në shtrat.

“Mua nuk më ze gjumi pa e patur burrin në krevat. Në raste udhëtimesh mezi ja dal. Flasim në video. Edhe ai thotë që fle më rehat kur jam unë. Ne kemi 9 vite që bashkëjetojmë”, u shpreh Armina.

Por pas kësaj deklarate ka pasur një reagim të fortë nga kolegia e saj Dalina Buzi, ku u shpreh kundër mendimit të Mevlanit.

Më poshtë ndiqni videon e plotë.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *