“Ditë të zeza Ju presin ”, Meri Shehu jep lajmin e keq për këtë shenjë horoskopi

Dashi

Sot duhet te shmangi punet dhe diskutimet e fshehta !Nje ceshtje ekonomije nuk po perparon !

Demi

Ju rendon edhe ju nje ceshtje ekonomike sot ,megjithese ju hapen shume rruge te reja !

Binjaket

Ca levizje te papritura ne jeten personake do ju stresojne !Kujdes ne takimet dhe ceshtjet e punes Ka prapaskena !

Gaforrja

Nje plan i juaji keto dite do pengohet dhe bllokohet !Mbeshtetuni tek miqte dhe njerzit qe besoni !

Luani

Sot nuk eshte dita per biseda serioze !Do keni bllokim planesh po u morret me diskutime te tensionuara !

Virgjeresha

Shume gjera do ndryshojnene kete periudhe Sot mbroni bashkepunimet dhe pune qe keni te rendesishme !

Peshorja

Merruni me ceshtjet familjare dhe ekonomike sot !Gjithashtu mos lini pas dore nje lidhje shume personale qe po ngaterrohet !

Ajrepi

Dite e vecante e mire per te vepruar dhe levizur sipas qejfit tuaj ! kujdes vetem ne shendetin dhe punen !

Shigjetari

Nje ceshtje pune dhe shendeti do dali shume mire dhe do ju mrekulloj ! Keni vetem nje trysni ne ceshtjet personale!

Bricjapi

Lidhja e veshtire Aferdite dhe Mars nuk ju le te qete ne dashuri !Kundes ne marredheniet ne pune ne pergjithesi !

Ujori

Kujdes tek risqet qe mund te ndernerni ne ekonomi tani qe Merkuri eshte i kundert !Ne dashuri shkelqeni !

Peshqit

Sot varet nga ju suksesi ne shume aspekte Kujdes ne fushë betejat me armikun e padukshem !

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *