Priti 13 orë në radhë, David Beckham nuk i ndal lotët para Mbretëreshës Elizabeth II (Video)

Populli i Britanisë së Madhe vajton humbjen e Mbretëreshës Elizabeth II, me shumë njerëz që janë mbledhur për homazhet ndaj saj, duke pritur për orë të tëra në radhë, për të respektuar për herë të fundit Madhërinë e Saj.

Në mes të njerëzve ishte dhe legjenda e futbollit anglez, David Beckham, i cili kërkoi t’i jepte gjithashtu lamtumirën Mbretëreshës Elizabetë II.

Siç raportojnë mediat angleze, ish-mesfushori i Junajtid ka pritur rreth 13 orë në radhë dhe në momentin kur doli përpara arki volit, nuk i ndali dot lotët, duke krijuar një moment vërtet prekës.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *