Takohen familjarët, lidhja mes Megi Pojanit dhe Endri Çekiçit qenka shumë serioze

Lidhja mes Megi Pojanit dhe futbollistit të kombëtares shqiptare Endri Çekiçi ka qenë një ndër temat më të komentuara gjatë verës.

Romanca mes tyre u zbulua nga postimet në rrjetet sociale gjatë “arratisjes” bashkë me pushime, edhe pse deri më tani asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar publikisht.

Kohët e fundit, udhëtimet e Megit drejt Stambollit kanë qenë të shpeshta, pasi aty luan dhe Endri. Por duket se nuk ka mbetur me kaq!

Pak ditë më parë prindërit e Endrit kanë udhëtuar drejt Stambollit, ku nga postimet duket se janë ende atje. Ndërkohë që mbrëmjen e djeshme edhe Megi Pojani është nisur bashkë me motrat e saj.

Pra të dyja familjet ndodhen në Stamboll! Nisur nga ajo qe ka zbuluar nga rrjetet sociale të prindërve të Endrit se pak ditë më parë ata kanë udhëtuar drejt Stambollit e vazhdojnë të qendrojnë atje.

Ndërkohë që mbrëmjen e djeshme edhe Megi Pojani është nisur bashkë me motrat e saj ku dhe kanë postuar foto në Instagram. Pra të dyja familjet ndodhen në Stamboll!

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *