Donaldi dhe Bora darkë romantike, Beatrix i “nxjerr” me gishtin e mesit: Kurrë mos ndiq një k…(VIDEO)

Ndarjet, bashkimet, tradhtitë mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt janë kthyer në telenovelën e vitit.

Historia e tyre mori një vëmendje të madhe në periudhën e “Big Brother Vip” dhe vazhdon edhe sot të ndiqet. Së fundmi bënë xhiron e rrjetit disa foto ku dukeshin moderatorja dhe aktori duke darkuar në një restorant në Prishtinë.

Ndonëse me kapele u munduan të fshiheshin, nuk ia dolën duke qarkulluar tashmë me shpejtësi në internet. Këto imazhe sigurisht nuk i shpëtuan as Beatrix Ramosajt, e cila është pala e tretë në këtë histori.

Ajo ka reaguar në mënyrën e saj duke ndarë një video me trendin e famshëm të TikTik “Mask Off Challenge.” Fraza “mask off” është një referencë për heqjen e një fasade dhe zbulimin e së vërtetës nën të.Në zërin e përdorur nga Trixa dëgjohet të thuhet nder te tjera: “Ndiq një çek (parash), kurrë mos ndiq një k….”.

Këngëtarja e ka shoqëruar videon edhe me gjeste duke treguar gishtin e trete me një qeshje ironike, si për të treguar se nuk i intereson më.

632614f26e9d4

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *