E FUNDIT! Kërcet ar ma në Shkodër, raportohet për humbje jete

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Sipas raportimeve dyshohet se një person është vr arë me ar më zj arri në bulevardin “Bujar Bishanaku”.

Ende nuk ka informacion se kush është v ik ti ma dhe autori.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat blu për të mësuar detajet e ngjarjes.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *